CUORE SPORTIVO DRIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN ZA SMEH MORA BIT

+38
šinki
kosir1234
Vocko
BZK
kowach
minimi
lucky luke
peruccy
TribesMan
POHANSIR
crazyalfista
colibry
Unicorn
8ak
kragulj
lohkee
madviper
rapbit
perssak
alfi147
Drocky
blazp
gp2
airmike
GTA lover
fonder
GuMa
djsly
Spaljeni
urse
Bakerman
birdy
erikus*
axa
wolfiusrex
Ozi
Alan
damijan
42 posters

Page 10 of 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Wed Jan 27, 2010 9:49 pm

Sem mu napisal da naj zašvasa auspuh dol če ni pomemben pri turbaku pa naj pusti samo 0.5cm luknjico pa mi je reko da sem čudn glupi smeh
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by damijan Mon Feb 15, 2010 7:53 pm

Huda bejba v tesni usnjeni minici čaka na bus.
Ampak ko bus pripelje, je kiklca preozka, da bi dvignila nogo na prvo štengo.
Seže z roko nazaj in malo dvigne zadrgo. Ampak kiklca je še vedno preozka.
V zadregi seže z roko ponovno nazaj in potegne zadrgo še malo. Ampak še vedno ne gre.
Ji je že zelo nerodno ampak zopet seže z roko nazaj in do konca potegne zadrgo.
Kiklca je pa kljub do konca odpeti zadrgi še vedno preozka!
Zadrego vidi možak za bejbo, ki jo prime okrog bokov in dvigne na štengo v bus.
Bejba se zaprepadeno obrne in reče, "ja kaj si pa mislite, da me takole otipavate, saj se sploh ne poznava".
Pa ogovori dedec, "sem mislil, ker ste mi že trikrat šlic odpeli, da sva že frenda, ne".

Prišel Gorenjc k matičarju in vpraša, če lahko spremeni ženino ime.
-Lahko. A zakaj žena ni prišla? - vpraša matičar. -Upokojila se je pred
petimi leti, sedaj pa je še hudo zbolela in zato ni mogla priti. -A
zakaj bi ji ti menjal ime?
- Kupil bi rabljen nagrobni spomenik in vse na njemu štima, samo ime ne.


Pada Gorenjec s strehe in se vmes dere :
-Ta stara, ne kuhaj južne! Bom v bolnici jedu!
damijan
damijan
Skyscraper man

Število prispevkov : 1139
Age : 47
Location : Preshgain
Avtomobil : LANCIA Kappa 2x
Registration date : 2007-08-15

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by peruccy Tue Feb 16, 2010 8:51 am

airmike wrote:Sem mu napisal da naj zašvasa auspuh dol če ni pomemben pri turbaku pa naj pusti samo 0.5cm luknjico pa mi je reko da sem čudn glupi smeh

Sploh nevem kako lahko prenašate a.com in pametnjakoviče tam gor Smile Tu pa tam grem kaj pogledat in ko se ne prepirajo, so vsi pametni u tri krasne...
peruccy
peruccy
Skrajni cajt da proda to alfo

Število prispevkov : 1139
Age : 37
Location : M+S
Avtomobil : AR166 V6TB, Skyline R33, Forester EJ20T
Registration date : 2009-05-19

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by lucky luke Tue Feb 16, 2010 9:33 am

zakaj škoti nosjo kilte??











....ker so se ovce navadle na zvok zadrge :poriv: jezik2
lucky luke
lucky luke
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 140
Location : Logatec
Avtomobil : 156 SW JTS
Registration date : 2007-11-02

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by damijan Tue Feb 23, 2010 10:35 am

*Štirje ženski čudeži so:krvavijo, ne da bi se urezale,mokre so, brez
da bi se kopale, proizvajajo mleko, ne da bi jedle travo in seveda
čvekajo neumnosti, ne da bi jih kdo kaj vprašal.*


*Kdo je kriv, če babo avtobus povoz?....sama... kva je pa šla vn iz
kuhinje!!!!*


*Z babo na veselico jt je glih ko, k d b na jesen drva u gmajno vozu.*


*Oj stari, kva pa delaš?"" Stol za ženo. "" Ajaaa! Pa gre? ""Ooo ja
gre gre, sam elektrika me še mal zajebava.<*


*Dons maš use brez;kofe brez kofeina, cigaret brez nikotina, smetano
brez mleka pa seks brez babe...*


*Baba je tko ka bumerang, jo pošleš nekam, pa prec nazai pride*


*Kwa pumen črna kronika? ...To sta dwa črnca, ka ga velik pijeta*


*Je baba djawa na Silvestrovga: Kdaj pa prideš, sm dju drug let!*


*Če te baba pusti pa reče da sta uhka sam še prjatla je to isto, k čet
k utrok starš rečejo daj ps umru, sam ga uhka obdržiš*


*Največji fenomen je babji oko, k z desetih metrou vid en blond las na
tvoj srajc, sam zahudiča s pou metra ne vid okvir garažnh vrat!*
damijan
damijan
Skyscraper man

Število prispevkov : 1139
Age : 47
Location : Preshgain
Avtomobil : LANCIA Kappa 2x
Registration date : 2007-08-15

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by gp2 Tue Feb 23, 2010 12:04 pm

ahaha tazdn je carski ploskanje
gp2
gp2
sem ovira, nisem pa zid

Število prispevkov : 1332
Age : 35
Location : Malo tu, malo tam.
Avtomobil : Alfa Romeo 147 TS 120 PS Blackline
Registration date : 2008-08-05

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by GTA lover Tue Feb 23, 2010 3:58 pm

A veste, kaj je karakterna posebnost pasme bullmastif?

Ne pustijo se jebat.





Kako se pozdravljajo slovenski zdravniki?

"Jebo te pas!"
GTA lover
GTA lover
Ima vse cevi v kurcu

Število prispevkov : 1431
Age : 40
Location : Lj.-Trnovo
Avtomobil : Velika limuzina s tempomatom
Registration date : 2007-08-15

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Tue Feb 23, 2010 4:13 pm

Kaj je pogrebni zavod?

Zaključni izvajalec v zdravstvu....
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Sat Feb 27, 2010 10:36 pm

Kaj je predrzno?

Da Petro Majdič povabiš v oddajo As ti tud not padu? Razz
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Tue Mar 02, 2010 12:50 pm

Bilo je prejšnjo sredo zvečer, sedel sem v svoji sobi in gledal televizijo, ko je zazvonil telefon.

"Halo"

Dekletov glas je prišel preko linije, "Ali lahko govorim z Benom, prosim?"

Žal mi je, ampak njega zdaj ni tu. Ali mu lahko prenesem sporočilo?"

"Ali veš kdaj bo nazaj?" je odvrnila.

"Mislim da je rekel da bo doma okoli 10:00."

Tišina na drugi strani...zmedena tišina.

"A je to Štefan?"

Moje ime prav tako ni Štefan. To je bila definitivno napačna številka.

"Ja seveda. A boš pustila sporočilo za Bena?"

"Torej... rekel je, da bo nocoj doma in me prosil da ga pokličem..." je rekla z rahlo znerviranim glasom.

Odvrnil sem, "No, odšel je ven s Katjo pred kakšno uro in rekel da bo nazaj ob 10:00."

Šokiran glas: "Kdo je Katja?!"

"Dekle s katero je šel ven"

"Vem to! Mislim... kdo je ona?"

"Ne vem njenega priimka. Glej, a hočeš pustiti sporočilo za Bena al ne?"

"Da... prosim. Povej mu naj me pokliče ko pride domov."

Sedaj je zvenela že zelo nervozno, in lahko sem slišal plamteti njen temperament.

"Seveda bom. A je to Andreja?"

Tokrat je kar eksplodirala. "Kdo je Andreja?"

Očitno ni bila.

"Torej...ven gre z Andrejo ob 10:00. Mislil sem da si ti ona. Pardon... bila je iskrena napaka."

"Ben je tisti, ki je naredil napako! Povej mu da ga je klicala Sandra in da je zelo razburjena in da bi rada da jo pokliče takoj ko pride domov."

Nasmehnil sem se in rekel, "Dobro bom... ampak Jožici to nebo všeč..."

Slišal se je samo še klik na drugi strani.
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by rapbit Tue Mar 02, 2010 4:41 pm

če bi radi vice... heheh jelinčič jih v DZ govori ... hahah je kdo gledu dans sejo lol
sm umru od smeha...
pravi...:

pride janezek domol po šoli ... mami mami js sm pa lačn... ; ja janezek js nism tvoja mami ...
pa čez pol ure mami mami dj pomagi mi pr domači nalogi...; ja janezek no .. js nism tvoja mama ... no pa še par takih primerov ( jelinčič si je valda uzel cajt pa dolgovezu k je dobr plačan za to...)
pa pol janezek praša ... ja mami kako p anj te kličm... ; aj tko k usi ostali ... stric Tone...

hahahaa mrena mrenasta ... seja je bla pa o zakonu o istospolnih partnerjih ... jao jao pa kake je še mel hahahhahhahahaah prov stand-up komedy...
hahahaa

rapbit
Dežurni proktolog

Število prispevkov : 972
Age : 37
Location : ljubljana
Avtomobil : najbol hud
Registration date : 2007-08-14

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by alfi147 Tue Mar 02, 2010 5:01 pm

http://24ur.com/novice/slovenija/video-gantar-veckrat-utisal-jelincica.html

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 625870

alfi147
Rad rije s smrčkom po dreku

Število prispevkov : 572
Age : 35
Location : Zagorje
Avtomobil : 2x KRIPA
Registration date : 2007-12-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by rapbit Tue Mar 02, 2010 5:18 pm

to ja.......
mislm ... model....

rapbit
Dežurni proktolog

Število prispevkov : 972
Age : 37
Location : ljubljana
Avtomobil : najbol hud
Registration date : 2007-08-14

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by gp2 Tue Mar 02, 2010 6:22 pm

cirkusant hipi
gp2
gp2
sem ovira, nisem pa zid

Število prispevkov : 1332
Age : 35
Location : Malo tu, malo tam.
Avtomobil : Alfa Romeo 147 TS 120 PS Blackline
Registration date : 2008-08-05

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by madviper Wed Mar 03, 2010 1:15 pm

Moj prijatelj Lojze je sestavil nov avtomobil. Vzel je Mercedesove gume, Renaultov volan in motor, stoenkine sedeže ? "Pravi inovator! In kaj je dobil?" "Dve leti zapora."

Vozniki Fiata 126 p ne plačujejo cestnine in zavarovanja, avtomobila pa jim ni potrebno voziti na tehnični pregled. "Kako to?" "Ko si pripnejo varnostne pasove, se avto spremeni v nahrbtnik."

S pomočjo česa lahko voznik Yuga odčita hitrost vožnje? "S pomočjo koledarja."

Slišal sem, da si kupil nov avto, in sicer nekakšen športni kabriolet. Je res? "Res je, toda vsak čas ga bom prodal." "Zakaj pa. Nisi zadovoljen z njim?" "Ali sem jaz v bolnišnici ali pa je on pri avtomehaniku. Nikakor se ne ujameva."

Na policijski postaji je mladenič prijavil, da so mu na parkirišču ukradli avto Smart. Nesporazum je bil kmalu pojasnjen. Svoj avto je spregledal, ker je pred njim nekdo parkiral Fiat Uno.

Serviser je pregledal avto mlade voznice in ji rekel: "Ugotovil sem, da akumulator potrebuje nov avto."

TIPOLOSKA OPREDELITEV ZENSK V POSTELJI: Astmaticarka: "Uhh... uhhh...uhhh..." Matematicarka: "Ponovi... ponovi..." Veterinarka: "Daj me, bikec moj, daj me..." Uciteljica: "Da...tako...zelo dobro...pravilno...odlicno!" Morilka: "ce zdaj nehas, te ubijem!" Navijacica: "Vzdrzi...dajmo...se..." Neobvescena: "Kaj je to?...zakaj?...kaj pocnes?" Optimistka: "Da...da...da..." Pesimistka: "Ne...ne...ne..." Prometni tehnik: "Bolj na desno...ne, ne...malo navzgor...naprej..." Versko blazna : "O moj bog...o moj bog..." Samomorilska: "Joj, umiram...joj, umiram..." Skrbnica racunalnikov: "OK...OK...OK..." Uciteljica anglescine: "Ohhh, yes...ohhh, God..." Vedezevalka: "cutim da prihaja...blizu je...tu je...umpfgrrr!!!" Merkatorjevka: "Ti si moj najboljsi sosed!"

So bile tri prijateljice v cafeju in se pogovarjajo:``reče prva "Moj Jože ma pa v postelji tok vroča jajca"``pa reče druga "Moj Rajc ma tud ful vroča jajca"``tretja je tiho.``Drugi dan pride tretja čisto pretepena razbita v cafe in prijateljici jo takoj vprašata kaj se je zgodilo?``In pravi: "Včeraj zvečer sem v postelji prijela svojega Janeza za jajca pa so bila tako hladna in mlačna pa sem ga vprašala - Zakaj so tvoja jajca tako hladna ko so pa od Jožeta in Rajca tako vroča?"

Sta znace oznake A B C D E F za velicnu grudnjaka?``A-A di su?``B-Bar se vide! ``C-Cuclo bi ih!``D-Dobre, dobre!``E-Enormno dobre!``F-Fuj, silikoni!

Zašto zene imaju menstruaciju? Bili jednom Adam i Eva. Eva ponudi Adamu jabuku i Bog se jako razljuti. Bog: "Krvavo ćes mi to platiti!" Eva: "A jel može u ratama?"

Anketa: Ali imajo fantje pri puncah raje levo ali desno nogo ? Rezultat: Leva noga - 1 % Desna noga - 2 % Vmes - 97 %

Stotnik je dejal poročniku: "Preverite Kovačevo preteklost, ker mi je zelo sumljiv. Po vsakih strelskih vajah briše svoje prstne odtise z orožja."

Častnik je kontroliral vojake, ki so imeli nalogo temeljito očistiti svoje prostore. "Kdo je stal na mizi?" je vprašal častnik. "Nihče!" se je oglasil eden od vojakov. "Torej ni nihče obrisal prah z luči nad mizo!" je ugotovil častnik.

Zjutraj je častnik sklical zbor vojakov in jim rekel: "Danes je dan za lenobe. Najbolj len vojak bo prejel teden dni dopusta. Torej, tisti, ki je najbolj len med vami naj stopi korak naprej!" Vsi vojaki so stopili korak naprej, le Jure je obstal na mestu. "Kaj je pa s teboj?" ga je vprašal častnik. "Jaz sem pa prelen, da bi stopil naprej."

Vojak Mišo se uči vkopavanja. Čez nekaj ur pride desetar in pogleda v jamo, ki jo je Mišo izkopal: jama je globoka tri metre. Desetar se zgrozi, se skloni nad jamo in zavpije: "Mišo, kaj delaš tam spodaj?" "Vkopavam se!" "Toda, ne tako globoko: če bo prišel sovražnik, ga ne boš mogel videti!" "Saj nisem radoveden!"

Desetar razlaga lastnosti vode in reče: "Voda zavre pri 90 stopinjah." Vojak, diplomirani fizik ugovarja: "Voda zavre pri zračnem pritisku ena pri 100 stopinjah Celzija!" Desetar vztraja:"Voda zavre pri 90 stopinjah!" Vojak tudi vztraja:"Pri normalnem zračnem pritisku zavre voda pri 100 stopinjah Celzija. Lahko se greste o tem tudi prepričat." Desetar odide in se čez nekaj časa vrne: "Imaš prav. Voda zavre pri 100 stopinjah, pri 90 stopinjah pa je pravi kot!"

Janez bi se rad osvobodil služenja vojaškega roka, zato je Gregorja vprašal, kaj mu predlaga. "Odreži si jajca!" mu je svetoval Grega. Čez nekaj dni se ponovno vidita. "In kako je šlo? So te opravičili služenja vojske?" "So, ampak ne zaradi jajc. Zaradi ploskih stopal!"

Vojak piše očetu in ga prosi, naj mu vendar že nakaže denar. Oče pa mu odgovori: "Veš, sin moj, v življenju so pomembnejše reči od denarja." Sin odpiše očetu: "Že res, očka, toda povej mi, kako naj to pomembnejšo reč peljem na ples, če nimam denarja?"

Na vojaških vajah pred most postavijo napis: "Porušeni most!" Vojaki se približajo mostu, nekaj časa postanejo pred njim nato pa krenejo preko mosta čez reko. Časnik vse to opazuje in steče za njimi, da jim pove svoje, toda ko jih dohiti med njimi zagleda napis na katerem piše: "Mi plavamo!"

Stari vodnik vpraša rekruta ali ima končano osnovno šolo. "Srednjo lesno imam končano" pove vojak. "Nisem te vprašal če imaš končano srednjo šolo ampak, če si končal osnovno šolo!"

Vodnik razlaga vojakom: "Če rečem steklenica, vi pa pomislite na kozarec je to asociacija! Ste me razumeli? No sedaj bomo pa ponavljali. Milan, na kaj pomisliš, če rečem robec?" "Na mamo!" "Zakaj pa na mamo?" "Ker vedno joka, ko odhajam v vojašnico!" "V redu, Zdaj pa ti, Lojze. Na kaj pa ti pomisliš ob besedi robec?" "Na avtobusno postajo!" "Kako to?" "Ja, tam ljudje mahajo z robcem v pozdrav." "No, ja, naj ti bo." "Pa ti Peter? Na kaj ti pomisliš ob besedi robec?" "Na mojo Matejo." "Kakšno Matejo?" "Na moje dekle!" "Kakšno zvezo ima pa ona z robcem?" "Nikakršne, ampak jaz vedno mislim na Matejo!"

"Kaj naredite, če vaš kolega stopi na mino in ga odnese v zrak?" je vodnik vprašal vojaka. "Počakam, da pride nazaj!"

"Kaj je najmanjši del tanka?" Možganska celica poveljujočega!"

K vojaškemu zdravniku pride na pregled deset vojakov. Pri vseh ugotovi, da imajo pruh, zato jih začudeno vpraša: "Vsi imate pruh. Le kako je to mogoče? Kaj ste pa delali?" "Komandir je naročil, da mora vržti tank v zrak!"

Turist na počitnicah v Grčiji je v manjši vasi obiskal frizerja, da ga obrije. Frizer je pljunil v skodelico in pričel mešati peno. "Ali vedno tako naredite peno?" se je čudil turist. "Ne, samo pri tujcih. Domačinom kar pljunem v obraz!"

Nekdanji motorist, večkratni državni in evropski prvak je po 25 letih obiskal frizerja. Čez nekaj časa ga je frizer med striženjem vprašal: "Ste vi včasih vozili motor?" "Ja! Ste me spoznali?" "Ne, naletel sem na čelado."

Jure je bil zelo ponosen na svoje mogočne zalizce. Nekoč mu je brivec med britjem dejal: "Če bi ti zdajle odrezal zalizce, te najbrž nihče več ne bi spoznal." Jure je odvrnil: "Mogoče, ampak tebe pa zanesljivo ne bi nihče več prepoznal!"

Pred zaposlitvijo novega delavca vodja kadrovske službe pokliče kadrovsko službo prejšnjega delodajalca. "Je morda pri vas delal Peter Božič?" "Ja, tri dni je delal pri nas!" "Kaj? Meni je pa rekel da pet let!" "Ja, pet let je bil zaposlen pri nas, delal je pa le tri dni!"

Lojze na razgovoru za delovno mesto programerja v veliki računalniški firmi. "Če boste sprejeti, boste "futrali" tale računalniki", reče kadrovik in mu pokaže tako velik računalnik, da si Lojze še misliti ni mogel, da kaj tako velikega sploh obstaja. "Seveda ga bom! Ampak prej mi boste morali povedati kaj ta stvar sploh prebavlja!"

"Dober dan!" reče vase sigurni samozavestni mladenič, ko vstopi v pisarno bančnega direktorja. "Imate prosto delovno mesto za inteligentnega, zelo motiviranega mladeniča, ki je končal študij?" "Kakšno delovno mesto pa si predstavljate, da bi lahko zasedli?" je vprašal direktor. "Kakšno delovno mesto v vodstvu banke. Na primer mesto podpredsednika. "Žal mi je, toda v naši banki imamo že dvanajst podpredsednikov!" "Nič hudega, saj nisem vraževeren!"

Čedna mladenka se poteguje za službo tajnice. Obleče se posebno izzivalno, v oprijeto krilo, v globoko izrezano bluzico, se skrbno našminka in obuje čevlje z zelo visokimi petami. Ko čaka na sprejem pri direktorju, pride mimo starejša uslužbenka; pogleda jo in reče: "Kar se tiče našega direktorja, bi bilo bolje, če bi poslali svojega brata..."

Moški ponudi lastniku nočnega kluba: "Za sto tisoč tolarjev mesečno bi masiral vaše plesalke!" "Prav!" je rekel lastnik bara. "Imate denar s seboj?"

"Mladi mož. Zaposlili vas bomo na delovnem mestu pomočnika generalnega direktorja. Bi radi še kaj vprašali?" "Ne hvala, oče!"

Režiser na operni vaji: "Več življenja dajte od sebe, gospa Mateja! Se še nikoli niste ljubili?" "Že, ampak pri tem nisem pela!"

ANTOLOGIJA SVETSKE KNJIZEVNOSTI (prirucnik za mlade, da ne citaju lektiru...) ROMEO I JULIJA Romeo i Julija su zabari iz Verone i oni se smuvaju. Medjutim, matorci im veoma zajebani i uopste se ne gotive jer rade isti biznis ali su u razlicitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se vidjaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nesto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na kraju,jednom prilikom upadnu u los trip i roknu se.

Pri predmetu "narava in družba" je učiteljica rekla učencem naj vsak našteje vsaj eno cvetlico.
"Tulipan!" se je oglasil Barbara!"
"Čudovito!" je vzkliknila učiteljica.
"Nagelj!" je rekla Metka.
"Čudovito!"
"Narcisa!" je rekel Bojan
"Čudovito!" se je spet oglasila učiteljica.
"Marihuana!" se je oglasil Jure.
"Kakšna roža pa je to?" je strogo rekla učiteljica.
"To ni roža," je pojasnil Jure, "je pa čudovito!"

V srednji šoli učitelj napoveduje zadnji preizkus znanja v šolskem letu:
``"Nihče ne sme manjkati! Ni opravičila, razen za težje bolezni ali smrt v ožji družini."
``Seveda se vedno najde kakšen pameten v zadnji klopi: "Kaj pa v primeru seksualne izčrpanosti?".
``Smeh v razredu.
``Sledi mirni učiteljev odgovor:"Boš pa z drugo roko pisal."

Sin vodje gangsterjev se vrne od mature. Oče ga vpraša:``"Sine, kako je bilo na maturi?"``Sin odvrne: "Krasno. Trije so me spraševali 3 ure, pa jim nisem nič povedal."

Medicinska fakulteta. Profesor vpraša študentko, koliko sperme se izlije pri enem orgazmu. Bodoča zdravnica odgovori: "Požirek, mogoče požirek in pol."

"In zakaj bi se želeli ločiti od svoje žene?" vpraša sodnik. "Moja žena je dvojčica in včasih se zmotim in grem spat k njeni sestri." "Kaj sta si tako zelo podobni? Kakšna razlika pa le mora obstajati!" "Zato bi se pa tudi rad ločil!"

Pred poletanje komandir kratko govori:
- "Penjemo se, iskacemo, ako se ne otvori glavni padobran povlacimo pomocni, a dolje na zemlji nas ceka dzip."
Iskocili oni a Muji se ne otvori glavni padobran on povuce rucicu od pomocnog ali se ne otvori
ni pomocni. Mujo sav ljut rece:
- "A u picku materinu, ako me ne bude jos dolje cekao dzip najebo sam."

Pita Huso covjeka koji izdaje sobe za prenociste da li ima jos mjesta. Ovaj mu odgovori da ima samo u sobi gdje spava beba i u jednoj nekonfornoj maloj sobici sa pomocnim krevetom.
Razmislja Huso i odlucuje da uzme ovu drugu ponudu, jer beba ce plakati i probuditi ga.
U jutro ustaje Huso i ceka kafu i dorucak, sav izmucen na tijesnom krevetu, kad ulazi plavusa kao avion i predstavlja se Husi:
- "Ja sam Beba."
Huso sav zbunjen odgovara:
- "Ja sam konj."

Izisli Fata i Mujo na veceru. Do njih za stolom dvoje starih se dogovara kako da odu do dobre stare ograde u Hasinom vocnjaku i da ponove njihovu prvu ljubavnu noc. Misle se Fata i Mujo kako ce to biti moguce i odluce da i prate.
Pratili ih i dopratili. Dido i Nana se pocese milovati i naslone se u ogradu pa pocnu najbolju predstavu koju mozes vidjeti samo u naj pornicima. Uzdise Dido jauce Nana, i tako dobrih pola sata. Odjenom prestase i padose na zemlju izmoreni. Ne bude Mujo ljen pa do Dide da ga upita kako je to moguce njegovim godinama i da li je ovaj put bio isti ko njihov prvi put. Odgovori mu Dido:
- "E moj sinko, prije 40 godina nije Haso imo struju kroz ovu ogradu."

Uhvatili Mujo i Haso zlatnu ribicu. Ona im po obicaju rekla ako je puste da ce im dati po 3 jaja a svako je jaje zelja. Dosao Huso kuci i zazeli ljepsu i vecu kucu. Baci jedno jaje i nastade zlatna kuca. Zazeli on zenu, pa baci jedno jaje i pojavi se zenska boli glava. Zazeli on joj punu sobu para, pa baci ono trece jaje i napuni se soba parama. Ode Huso do Muje da vidi sta je on zazelio. On tamo kad ono hiljade golih muskaraca...
- "Sta je ovo Mujo, upita ga Huso?"
- "Ma de suti, ja idem cestom i razmisljam da mi treba HILJEDE NEKAKVIH KURACA, a u tome zapnem za kamen i jaja se razbise."

Vracao se Mujo iz Njemacke, i na povratku sretne zgodnu plavusu koja je imala probleme sa autom. Mujo stane i ona zatrazi da joj pomogne oko popravka. Kad je Mujo zavrsio, za ucinjenu uslugu zgodna plavusa mu ponudi, da skine gace ili 200 dm, a Mujo ce na to:
- "De ti meni 200 dm, ne znam ja mogu li meni tvoje gace."

Mujo in Haso sta šla na delo v Nemčijo. Čez nekaj mesecev, ko naj bi se prvič na kratkovrnila, pride nazaj samo Haso. Seveda vse zanima, kje je Mujo in Haso jim pove:"E, pa znate, Mujo je otvorio novi modni butik Dolče-Gabana u Njemačkoj."In vsi se čudijo...In ne morejo verjeti. Pa vpraša nekdo:"Pa kako ga je otvorio?"Haso: "E, pa s krampom!"

Zdaj, v povojnem času, sta Mujo in Haso odprla trgovino z mešano robo v Sarajevu.Pa pride en tip v trgovino in si ogleduje usnjeno jakno. Čez čas reče:"Mogu to da probam izvan dučana, da vidim pravu boju jakne?"Haso mu pritrdi. Tip se dolgo časa ne vrne in Mujo gre za njim. Tip je očitno ušel z jakno. PaMujo vpraša Hasota: "Haso, jesi li prodao jaknu?"Haso: "Jesam."Mujo: "Po kojoj cjeni?" Haso: "Po nabavnoj."

Naleti Huso na ulici na Hasu, kad će ti Haso:
"Ej, Huso viri ti pola kifle iz guzice".
Huso: "Ma šuti vadio sam jutros zub, pa mi doktor reko da jedem drugom stranom".

Yugo se je vozil po deželi in na poljski poti srečal kravji drek.
"Kdo si ti?" ga je vprašal drek.
"Jaz sem avto!" je ponosno dejal Yugo.
"Če si ti avto, sem jaz lešnikova torta!" mu je zabrusil drek.

Kakšna je razlika med kondomom in Fiatom 126p?
"Razlike ni. Obstaja le podobnost: oba ovirata promet."

"Zaradi česar je Yugo kljub vsemu dober avto?"
"Ker je edini Srb, ki ga lahko popraviš!"

Si že slišal za Yugo 16V?
"Ne."
"To pomeni: štirje ventili na kolo."

Kdaj Yugo doseže največjo hitrost?
"Ko ga naloži vlečno vozilo."

Kako pravimo jugu s podaljšanim dvojnim izpuhom?
Samokolnica.

Kako pravimo jugu na vrhu hriba?
Čudež!

Kako pravimo amortizerjem na jugu?
Potniki.

Kako podvojimo vrednost juga?
Natankati ga je treba do vrha.

Kaj moramo narediti, da bo jugo hiter?
Moramo ga vreči iz letala.

Zakaj so bili izumljeni pločniki?
Da bi lahko lastniki jugov varno peš prišli domov.

Janezek naredi izpit za avto, ter gre in si kupi Yugo45.
Po enem tednu se pohvali prijateju:
“Ti a verjameš, da moj avto pospeši z 0 na 100km/h v 10 sekundah, pa še motor sem vzel ven !”
“Ne verjamem !”
“Pridi danes na mojo stolpnico, ga bova porinila čez rob…”

Kako so japonci preverjali, ce avto tesni, da ne prepušča vode, zraka?
So cez noc zaprli notri macka in ce je bil zjutraj mrtev, je avto dober.
In kako so to preverjali pri Yugu?
Cez noc so zaprli notri macka in ce je bil zjutraj se v avtu, potem je avto dober.

Kaj je na zadnji strani navodil za Yugeca?
Vozni red avtobusov.

Zakaj prodajalci rabljenih Yugo avtomobilov vrtijo stevec naprej?
Da bi kupec mislil, kako lahko Yugo toliko prevozi.

Zakaj je Yugo registriran za 5 oseb?
Da ga stiri osebe porivajo medtem ko peti vozi.

Kaj morate narediti, ce Yugo "zakuha"?
Prenehajte ga porivati in ga pustite da se spocije.

Kako se se drugace rece zavoram za Yuga?
Dodatna oprema.

Zakaj gredo vsi lastniki Yuga v raj?
V peklu so ze bili.

Kako prepoznati sporten Yugo?
Na kljuki za prikolico ima tenisko zogico.

V cem je razlika med lastnikom "navadnega" in sportnega Yuga?
Lastnik sportnega Yuga nosi Nike teniske.

Zakaj ima Yugo ogrevanje zadnjega stekla?
Da se vam pozimi ne zmrznejo roke ko ga porivate.

Zakaj vozniki Yuga nikoli ne nosijo s sabo avtokarte?
Nikoli ne bojo prisli tako dalec da bi se izgubili.
madviper
madviper
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 259
Age : 38
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Ford Focus
Registration date : 2009-01-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by GTA lover Wed Mar 03, 2010 2:03 pm

Sej so hecne tele o Yugotih, ampak roko na srce - kot večkrat ugotavljava s kolegom - glede na frekventnost servisnih posegov takrat sploh niso bili tako nezanesljivi avti.
GTA lover
GTA lover
Ima vse cevi v kurcu

Število prispevkov : 1431
Age : 40
Location : Lj.-Trnovo
Avtomobil : Velika limuzina s tempomatom
Registration date : 2007-08-15

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Wed Mar 03, 2010 2:05 pm

Mama, tata i sin ulovili zlatnu ribicu.
Ribica: "Ako me pustite ispunit ču vam tri želje!"
Sin: "Ja bi ježa!!"
Tata: "Ma, goni ga u pizdu materinu!"
Mama: "VADI GA VAN, VADI GA VAN!!
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by madviper Wed Mar 03, 2010 2:11 pm

Mladenič se je v poletni vročini odločil, da se bo skopal v mestnem vodnjaku. Slekel se je in gol, z milom v roki vstopil v vodnjak. K vodnjaku so prišle tri blondinke in naš mladenič se je naredil, da je kip, milo pa je stlačil v usta. Blondinke so se prav tako slekle in vstopile v vodnjak. Ena je zagledala milo v mladeničevih ustih. Potegnila ga je za penis in polovico mila mu je izpadla iz ust. K njemu je pristopila druga blondinka, ga prav tako potegnila za penis in iz mladeničevih ust je izpadla druga polovica mila. Tudi tretja blondinka se mu je približala, ga potegnila za penis, vendar mila ni bilo. Potegnila je še enkrat in nato veselo vzkliknila:"Poglejta! Jaz sem dobila pa šampon!"

Pisni izpit. Profesor je opazil da mlada lepotička prepisuje iz manjšega plonkiča. Ko je videla, da jo profesor opazuje je listek hitro vtaknila v svoj dekolte. Profesor je pristopil k njej in rekel:
"Kot profesor tega ne smem, kot moški pa smem!" ji vtaknil roko med prsi in ven potegnil plonkič.
Nato se je oglasila študentka:
"Kot študentka tega ne smem, kot ženska pa smem!" in mu prisolila zaušnico.

"Sedaj je čas, da izpraznimo lokal!" je rekel natakar stari, debeli in pijani snažilki. "Stopi na točilni pult in zapleši striptiz!"

"Naj vam postrežem v kabini," je natakar vprašal potnika na ladji, ki je bolehal za morsko boleznijo, "ali naj hrano vržem kar preko palube?"

Ko je natakar postregel kavico je vprašal gostjo, ki je sedela za mizo:
"Kaj niste opazili, da je vaš mož padel s stola pod mizo?"
"To ni moj mož! Moj mož ravnokar prihaja skozi vrata!"

Planinec si je pred planinsko kočo naročil kozarec kuhanega vina, natakar pa mu je prinesel štiri kozarce.
"Saj sem naročil le enega!" je protestiral planinec.
"Oh, oprostite, spet ta odmev!" se je opravičil natakar.

Miro je vsak dan vstopil v gostilno in naročil pet kozarčkov vodke naenkrat. Med vojno so se namreč prijatelji dogovorili, da bodo preživeli pili tudi za umrle. In tako je vsak dan izpraznil pet kozarčkov vodke. Nekega dne pa je vstopil v gostilno in naročil:
"Štiri kozarčke vodke!"
"Zakaj pa danes samo štiri?" se je začudil natakar.
"Vodka je za moje umrle prijatelje, jaz pa sem postal abstinent!"

Predstavnik podjetja, ki izdeluje kemične svinčnike predstavlja izdelke:
"Osem od deset Slovencev uporablja naše svinčnike za pisanje."
"In zakaj jih uporabljata ostala dva Slovenca?" vpraša nekdo iz množice.

Kmet Lojze je prvič obiskal mesto in začudeno opazoval asfaltirane ulice.
"Saj ni čudno, da so tu zgradili toliko hiš, ko pa je zemlja pretrda za obdelovanje" je ugotovil.

"No gospa" reče akviziter, ki po domovih reklamira nov pralni prašek," ali ni srajca postala angelsko bela po tem našem prašku?"
"Je, toda prej je bila karirasta!"

Razgovor na zavodu za zaposlovanje:
"In kakšno delo iščete?"
"Rad bi bil novinar na televiziji!"
"Zakaj pa ravno novinar na televiziji?"
"Ker pet minut delajo in 55 minut počivajo!"

"In vi si domišljate da ste kot ustvarjeni za delo nočnega vratarja?" vprašajo brezposelneža na zavodu za zaposlovanje.
"Se razume! Najmanjši hrup me zbudi!"

Gost, ki je cel večer popival v gostilni je poklical natakarja in mu rekel:
"Pijan sem! Prinesite mi nekaj, da sem bom streznil, preden odidem domov!"
"Ja, takoj vam bom prinesel račun!"

"Se me še spominjate?" je natakar za točilnim pultom vprašal režiserja.
"Seveda se vas. Vaše igre ne bom nikoli pozabil, zato tudi nisem presenečen, da vas vidim tukaj!"

"Super! Odlično! Tako velikega in slastnega zrezka pa v vaši gostilni še nikoli nisem jedel!" je vzkliknil gost.
"Žal sem se zmotil!" je nesrečno rekel natakar. "Ta zrezek je šefov!"

Gost se je v elitni restavraciji usedel za mizo, natakar pa je pristopil k njemu in ga vprašal:
"Gospod, ali ste rezervirali to mizo?"
"Saj ne bom jedel mize! Ali mislite, da sem lesni črv? Prinesite mi jedilni list, da si bom izbral hrano!"

Lepotica je v restavraciji pristopila k bradatemu natakarju in mu rekla, da mu želi nekaj šepniti v uho. Natakar je privolil, lepotica pa mu je s prstom začela ovijati brado in se igrati z njo ter rekla:
"Ste vi tukaj šef?" in še naprej z prsti šarila po bradi.
"Ne, jaz nisem šef!" je rekel natakar.
"Ali ga lahko pokličete?" je vprašala lepotica in mu prste, enega za drugim vtikala v usta.
"Ne, ne morem ga poklicati, ker ga danes sploh ni tu!"
"Toda, jaz ga potrebujem, ker mu moram nekaj sporočiti!" je rekla lepotica in spet s prsti ovijala natakarjevo brado.
"Saj lahko meni pustite sporočilo!" je rekel natakar.
"No, prav, pa mu povejte, da v stranišču ni WC papirja, voda pa tudi ne teče!"

Uletila jedna časna sestra nadstojnici samostana u kancelariju:
- "Majko, silovana sam u šumi. Šta da radim?"
- "Sestro, izgovori sto puta Oče naš... a onda pojedi 3 limuna."
- "Majko razumijem to za molitvu, ali zašto limunovi?"
- "Da ti skinu blaženi osmjeh s lica..."

Izgorjeloj baki u pozaru zelimo vjecni mir uz pjesmu:
- "Sve jos mirise na nju!"

Dobili ste na lotu jednog Crnogorca. Ako ne dođete u roku od 24h, šaljemo vam čitavu porodicu.

- Kako zovu djevicu u Srbiji
- !?
- Cura koja trci brze od svog brata.

Oteli otmičari avion pun putnika i krenuli prema New Yorku. Kada su ugledali tornjeve WTC-a jedan od terorista se drekne:
- "Ima li ovdje muslimana!"
Jave se muslimani kad će ti terorista:
- "Muslimani napolje, ostali ostali zamnom u zgradu!"

U ratu sjede Mujo i Huso u rovu a snajperi sa sve strane. Pogledase kad Suljo se popeo na klackalicu i klacka se gore, dole, gore, dole...
- "Sta radis bolan", vice Huso.
- "Evo nerviram srpske snajperiste."

Dosao mali Mujo i drzeci ruke iza ledja upita ostalu djecu:
- "Pogodite sta imam!"
- "Cokoladu?"
- "Ne", rece mali Mujo.
- "Lizalo?"
- "Ne", odgovori opet.
- "Zvaku?", ma jok!
- "Pa sta vise?", upitase ga djeca.
Mujica izvce skvrcene rucice:
- "Djeciju paralizu!"

Poslije napada avionima na svjetski trgovacki centar bilo je veoma vazno da se pronadu crne kutije. Kada su pronasli jednu pazljivo su preslusali, medutim stalno su se ponavljale tri iste rijeci. Znate koje?
- "LEVO, LEVO BRE!"

Posalje NASA Husu i jednu kozu na pet godina u svemir. I nakon pet godina vracaju se oni, okupilo se puno svijeta da ih doceka. Otvore se vrata svemirskog broda, prvi izadje Huso, pa onda koza i na kraju neki mali djecko. Ljudi svi u cudu pitaju malog:
- "Ciji si ti?"
A na to ce djecak:
- "HUUUUSIIIIN"

Model in njegova punca sta bila skupaj v postelji, ko se punca nenadoma obrnek njemu in ga vpraša: "A si ti pedofil?""Preklet hudič!" reče on karajoče. "To je grda grda beseda od osemletne punčke!"

Blondinka se je s Fiatom 126 p peljala po cesti, ko je nenadoma ugasnil motor. Blondinka odpre pokrov motorja (seveda spredaj) in vidi, da avto nima motorja."O, moj Bog, ukradli so mi motor!" je zajokala. V tem času se je mimo pripeljala druga blondinka, prav tako s Fiatom 126 p, zaustavila poleg prve blondinke in jo vprašala, kaj se je zgodilo in ta ji zaupa svoje težave z avtom."Ne skrbi, saj imam jaz zadaj rezervni motor!" jo je potolažila.

"Šef, moj računalnik je ponorel!" se je oglasil novi uslužbenec."Ne, ne, je že v redu. Preprogramirati ga je potrebno. Na vašem delovnem mestu je prej delala blondinka, pa je bil programiran izrecno zanjo.

"Kakšna je razlika med prostitutko, nimfomanko in blondinko?"Prostitutka reče: "Ali boš hiter?"Nimfomanka reče: "Kaj, si že???"Blondinka pa reče: "Zeleno...., ja v svetlozeleno barvo bom prebarvala strop!"

"Katerega dne je Bog ustvaril blondinko?""V četrtek. V ponedeljek je ustvaril kokoš, v torek gosko, v sredo raco, v četrtek pa mu je zmanjkalo perja."

"Ali vaš zakaj mi moški tako padamo na blondinke?""Pojma nimam!""Zato, ker so nas v mladosti cepili proti črnim kozam!"

Mlado blondinko je Jure končno pregovoril, da se je usedla v njegov avto. Prijel jo je za roke, jo pogledal globoko v oči. Zadrhtela je. Srce ji je začelo hitreje utripati."Ni mi lahko!" ji je zašepetal Jure, "toda nekaj te moram prositi! Ali si pripravljena z menoj deliti stroške za bencin?"

Zasto ljudozderi najvise vole da jedu plavuse device?
- Zato sto nisu spricane.

Vozila plavusa auto i unisti limariju, te ona ode mehanicaru da mu to popravi. Dodje ona do mehanicara i on joj kaze da treba jako puhati u auspuh i rupe ce se ispraviti. I tako ona puse i puse kada li uleti druga plavusa i pita:
- "Pa sta to radis?"
- "Pa mehanicar je rekao da trebam puhati u auspuh da bi mi se ispravila limarija."
- "Kako si ti glupa. Pa trebas prvo zatvoriti prozor."

Natepava en fant eno blondinko, pa ga blondinka vpraša:
"Saj menda ja nimaš aidsa?"
Pa pravi fant: "Seveda ne!"
Pa reče blondinka: "Uf, hvala bogu, res ga ne bi rada še enkrat dobila..."

Janezek gre z ocetom mimo striptiz kluba.JANEZEK: Oci, kaj je to?
OCE:Hisa sladkosti.
JANEZEK:Pojdiva noter
OCE:To se ni zate.
Ko prideta domov Janezek vzame 500 SIT in gre v hiso sladkosti, kjer
naroci palacinke. Ko pride domov ga oce vprasa: Kje si bil?
JANEZEK:V hisi sladkosti.
OCE:Kako je bilo?
JANEZEK:Dobro, prvidve sem lahko,drugidve malo tezje, zadnjidve sem pa samo polizal
madviper
madviper
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 259
Age : 38
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Ford Focus
Registration date : 2009-01-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by madviper Wed Mar 03, 2010 2:11 pm

Dost mate za dans Razz
madviper
madviper
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 259
Age : 38
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Ford Focus
Registration date : 2009-01-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Wed Mar 03, 2010 2:19 pm

Tipičn državni uslužbenec; namesto da bi delal bere vice pa posta po forumih glupi smeh
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by madviper Thu Mar 04, 2010 6:18 am

Tipicna slovenska fausija Razz Namesto, da bi reko, tale je pa dober, da ma med sihtom, tolk cajta, nalimat kup vicev ma forum, kr je vse delo opravo prej, kot je blo to planirano, zacne raje pluvat jezik2
madviper
madviper
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 259
Age : 38
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Ford Focus
Registration date : 2009-01-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by airmike Sat Apr 24, 2010 12:58 pm

Doug Reinhardt reportedly spent $2 million while dating Paris Hilton for 18 months. So it IS possible to be dumber than Paris Hilton!
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by lucky luke Sat May 08, 2010 12:51 pm

pride slepec u delavnco pa prime pilo u roke, neki časa vala po rokah pol pa reče" jebemu................ take neumnosti pa še nism prebral" glupi smeh
lucky luke
lucky luke
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet
Ta že naklada, nič mu/ji ne verjet

Število prispevkov : 140
Location : Logatec
Avtomobil : 156 SW JTS
Registration date : 2007-11-02

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by gp2 Wed May 26, 2010 9:55 pm

ahaha poglejte tega pacijenta(Simonsen) kaj je komentiral smeh :bigok:
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=5776
gp2
gp2
sem ovira, nisem pa zid

Število prispevkov : 1332
Age : 35
Location : Malo tu, malo tam.
Avtomobil : Alfa Romeo 147 TS 120 PS Blackline
Registration date : 2008-08-05

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by birdy Wed May 26, 2010 10:38 pm

ql glupi smeh

birdy
settanta cinque

Število prispevkov : 1068
Age : 40
Location : ljlj
Avtomobil : ppl
Registration date : 2007-08-19

Back to top Go down

EN ZA SMEH MORA BIT - Page 10 Empty Re: EN ZA SMEH MORA BIT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum