CUORE SPORTIVO DRIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

axa goes to Toscana

5 posters

Go down

axa goes to Toscana Empty axa goes to Toscana

Post by axa Mon Aug 10, 2009 4:33 pm

Evo da se jaz 1x naredim en opis roadtrip-a in sicer moje poti do Toscane natanco do kraja Montecatini terme.Na pot sva se s punco odpravila s saabom.

No pot se je zacela 26.6. se pravi v Nedeljo ob cca 10h zjutri iz Ilirske Bistrice.
Naceloma pot je potekala recimo da lepo, razen seveda znane italjanske voznje(prehitevanja v skarje,izsiljevanje,nic zmigavcev itd itd) AMPAK(zmeri je ampak) recimo cca 250km od meje ze v blizini Ferrare se je zgodila ena neljuba rec....

Neki sem nagazil(naj omenim da toliko smeti,ostankov gum,jermenov,steklovine itd se nisem videl na AC kakor v IT) in voila meni je avto "pozru" to direkt v jermen,ki poganja alternator,klimo,servo bla bla in to je rezultat:
axa goes to Toscana P1010036
..jermena pobralo polovico. :jeznobitje:

Aj da bi vidli moje "veselje" takrat...neizmerno namrec.No za povrh mi je ostanek jermena lepo se "navil' okoli ene jermenice.No na sreco sem imel sabo en noz(don t ask...za salamo rezat je bil?!?? glupi smeh ) tako da sem na en cuden nacin lahko dol zrezal jermen iz jermenice, se seveda vmes uspesno opekel v roko ampak kos jermena je bil sreco "locen".Nato sem se malo jermen obrezal tako da bi preprecil da bi se trgal naprej.

No pol je pa nastopil trenutek odlocitve...ali it naprej se 300 km pa spet nazaj 600 s tem jermenom ali iskat kaksno delavnico(nedelja je bila tako da se to odpade), da me ogulijo ter seveda cakat na jermen kak dan da ga sploh dobijo.

Odlocil sem se tocno za nic od tega, ker sem imel v glavi kao backup avtoasistenco od triglava ce bi blo kaj narobe AMPAK....agent mi je to pozabil dat v polico,cepraw sem mislil da je...bumbar.Seveda sem pomislil tudi na astronomske cene avtovleke ce bi se ze to odlocu tako , da sem si rekel v brk "ce ma jermen se 200km v sebi da zdrzi jih bom naredil proti SLO", no in tako sem tudi naredil:).

Pot je bila mucna(nic klime,izi voznja itd itd),zivcna(nisem vedel kdaj lahko poci) AMPAK(ta je fajn ampak) avto je srecno nazaj prispel v slo do doma ob cca 19:15 istega dneva ploskanje .V glavnem pestro dogajanje pa se do tam nisva prispela Smile.

Ker s punco nisva zelela odpovedat vse skupaj sva se usedla ob 3 zjutri v njenga cliota in ajmo joco ponovi vajo.No ta bot je pot potekala brez nekih izpadov(edino punca je skocila v luft za vsak pisk ali zvokec, ker je mislna da se bo tudi na cliotu jermen odtrgal hehe).Pot je potekala v takem "duhu":
axa goes to Toscana P1010332
axa goes to Toscana P1010314
..se pravi po "italjansko" glupi smeh.

Po prispetju tja seveda sva zmatrana padla v postlo in to je to(se dobro da znam italjansko ce ne bi se sporazumevali ko zumboti).

No sedaj nekaj slik iz ogledov(mesto Lucca,Pisa,montecatini terme...):
axa goes to Toscana P1010178
axa goes to Toscana P1010179
axa goes to Toscana P1010189
axa goes to Toscana P1010190
axa goes to Toscana P1010205

Ta pjan stolp:
axa goes to Toscana P1010200
Nazalost na vrh nisem mogel it, ker so bili bookerani ogledi za CEL Teden naprej, ker grejo lahko samo grupe po 20 ljudi na1x zaradi "obcutljivosti" stolpa.

Lucca:
axa goes to Toscana P1010165
axa goes to Toscana P1010161
axa goes to Toscana P1010154
axa goes to Toscana P1010148
axa goes to Toscana P1010142
axa goes to Toscana P1010124
axa goes to Toscana P1010119
axa goes to Toscana P1010095
axa goes to Toscana P1010083

Ta je pa kr tak k je smesn stolp...izgleda ko falirana vesoljska ladja hehe
axa goes to Toscana P1010037

Vtisi?
Mnja mesani, ce izvzamem neljub dogodek z avtom,HUDO vrocino:
axa goes to Toscana P1010315,tupe italjane,drago hrano itd je bilo kar dobro AMPAK(the now famous BUT), ce koga zamika it dol toplo priporocam spomlad ali jesen in ne poletje ter ce imate moznost it z neko obliko javnega prevoza, ker voznja po italjanskih mestih je precej blizu samomora serjes .Za videt je kar precej, ce vam je vsec zgodovinska arhitektura predvsem.

Aja kjerkoli bote sli vas bojo na parkiriscu nadlegovali crnci z razno bizoterijo jaz sem jih odgnal preprosto, ko sem si na glavo poveznil mojo kukux klan cepico in je ze tekel proti obzorju novim dogodivscinam naproti. glupi smeh

Aja clio je prestal pot z odliko.

No to je to...komentarji in cudna vprasanja zazeljena hehe.

P.S.

TO JE VSE RES....: Klik za flash
TO PA TUDI.....:
axa
axa
Ne vidi prav v 3D

Število prispevkov : 3921
Location : Ilirska Bistrica
Avtomobil : Kanta na bannerju
Registration date : 2007-08-14

Back to top Go down

axa goes to Toscana Empty Re: axa goes to Toscana

Post by Alan Mon Aug 10, 2009 4:56 pm

Pol sta se mela fajn ne smeh
Flash ga pa zmaga hahahaha
Alan
Alan
..KOLO vozi rad!!!

Število prispevkov : 3073
Age : 42
Location : Lj-rudnik
Avtomobil : 156 V6
Registration date : 2007-08-14

http://www.snitchy.com

Back to top Go down

axa goes to Toscana Empty Re: axa goes to Toscana

Post by airmike Mon Aug 10, 2009 5:03 pm

flash smehalot

Sam je pa res!
airmike
airmike
Podrepna muha

Število prispevkov : 3626
Age : 37
Location : Rogaška Slatina
Avtomobil : Japonska šolarka :)
Registration date : 2008-09-10

Back to top Go down

axa goes to Toscana Empty Re: axa goes to Toscana

Post by Ozi Mon Aug 10, 2009 6:53 pm

Clio cheers Razz vrž stran saaaaaba pa si avto kupi :cespljoliz:

Lepa pot. Moja me tudi hoče zvlečt v nekaj takega.
Ozi
Ozi
I always get the right parts!

Število prispevkov : 2260
Age : 38
Location : Rivercity
Avtomobil : Wookie
Registration date : 2007-08-14

Back to top Go down

axa goes to Toscana Empty Re: axa goes to Toscana

Post by kowach Mon Aug 10, 2009 9:12 pm

ko bom jaz velik grem tudi tja, z alfo da bom imel pomožnosti take vragolije kot ti Very Happy hehe

kowach
Še kar ma alfo,še kar je tle....jao

Število prispevkov : 600
Age : 35
Location : Preserje
Avtomobil : Alfa Romeo 166
Registration date : 2007-11-30

Back to top Go down

axa goes to Toscana Empty Re: axa goes to Toscana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum